جلسه تشریح برنامه های هفته قرآن و عترت استان سمنان

جلسه تشریح برنامه های هفته قرآن و عترت استان سمنان
اصغر امیر نیا مدیر کل تبلیغ و ترویج فعالیت های قرآن و عترت از تشکیل جلسه پیگیری جهت هر چه بهتر اجرا شدن برنامه های هفته قرآن و عترت استان سمنان خبر داد

به گزارش دفتر تبلیغ و ترویج؛ این جلسه در محل اداره کل تبلیغ و ترویج فعالیت های قرآن و عترت، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور آقایان اصغر امیر نیا مدیر کل تبلیغ و ترویج و حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر فضیلت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تشکیل شد.

در این جلسه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، گزارشی از روند اجرای هفته قرآن و عترت استان سمنان از جمله چاپ پوستر و انتشار فراخوان ها در رشته های متنوع و هر کدام به میزبانی یک شهرستان جهت مشارکت شهرستان های استان در این امر ارائه داد .

همچنین در ادامه مدیر کل تبلیغ و ترویج فعالیت های قرآن و عترت راهکارهایی جهت تسریع اجرای برنامه ها از جمله مشارکت تمامی دستگاه ها و نهادهای استانی ارائه دادند و برنامه های هفته قرآن و عترت استان سمنان را مورد بررسی قرار دادند.

لازم به ذکر است در این جلسه آقایان ابوالفضل دلارام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمنان و علی خواجوند دبیر هفته های قرآن و عترت معاونت قرآن و عترت و مجتبی نور محمدی مسئول قرآنی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان حضور داشتند و گزارشات خود در این خصوص را ارائه دادند.

۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۷