دبیرخانه سومین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات تشکیل جلسه داد

دبیرخانه سومین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات تشکیل جلسه داد
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل جلسه دبیرخانه سومین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات با حضور اعضای دبیرخانه و نماینده کمیته ها در روز دوشنبه ١٢ آذر ماه خبر داد

به گزارش دفتر تبلیغ و ترویج؛ رمضان یازرلو هدف از تشکیل این جلسه را خودارزیابی فعالیت ها و برنامه ریزی برای بهینه سازی فعالیت دبیرخانه و کمیته ها اعلام کرد و گفت: در این جلسه فعالیت های صورت گرفته توسط دبیرخانه و کمیته ها مورد بررسی و ارزیایی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه تعداد آثار ارسالی به جشنواره، رایزنی در صورت نیاز به تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره، معرفی و ارتباط گیری با رابطین در استان ها و مباحث مالی جشنواره مطرح و مورد بحث قرار گرفت.

یازرلو در پایان ضمن دعوت از صاحبان قلم در حوزه نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی، اظهار کرد: علاقه مندان می توانند تا ٢٥ آذر ماه ضمن تکمیل فرم ثبت نام، آثار خود را به نشانی  ayatfest.farhang.gov.ir ارسال نمایند.

شایان ذکر است آیین اختتامیه و اهدای جوایز به برگزیدگان سومین جشنواره  ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات در ٢٢ دی ماه ٩٧ به میزبانی استان گلستان در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار خواهد شد.

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۲