وزیر فرهنگ و ارشاد با آرمان های امام (ره) تجدید میثاق کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد با آرمان های امام (ره) تجدید میثاق کرد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاونان، مدیران، روسای سازمان های وابسته و جمعی از کارکنان این وزارتخانه امروز (سه شنبه) با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمان های والای رهبر کبیر انقلاب تجدید میثاق کردند.

به گزارش دفتر تبلیغ و ترویج؛ سید عباس صالحی' وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاونان، مدیران، روسای سازمان های وابسته و جمعی از کارکنان این وزارتخانه و اصحاب رسانه همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان های والای ایشان، رهبری و شهدا تجدید پیمان کردند.

شرکت کنندگان در این آیین معنوی ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اصحاب رسانه و فعالان حوزه فرهنگ و هنر کشور در این مراسم ضمن قرائت فاتحه، یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را نیز گرامی داشتند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه این برنامه معنوی با بیان اینکه امام خمینی(ره) نماد کامل ایمان به خدا و اعتماد به مردم بود، گفت: امام راحل با توکل وایمان مثال زدنی خود به خداوند، پا به عرصه مبارزه با طاغوت گذاشت و همواره به مردم اعتقاد کامل داشت.

سید عباس صالحی ادامه داد: امام خمینی (ره) از همان روزهای ابتدای آغاز نهضت در سال 42 در هیچ لحظه ای حتی در روزهای سخت زندان و تبعید نسبت به حمایت های بی دریغ مردم شک به دل خود راه نداد.

وی با بیان اینکه اعتماد قلبی امام راحل پس از پیروزی انقلاب نیز هرگز نسبت به مردم متزلزل نشد، اظهار داشت: برگزاری 11 دوره انتخابات در شرایط سخت پس از انقلاب تا زمان رحلت امام خمینی(ره) مبین کامل اعتماد امام (ره) به مردم بود.

صالحی تاکید کرد: امروز باید مسئولان کشور از این راهبرد و سیاست اعتماد به مردم و توکل به خداوند امام راحل در جهت پیشبرد اهداف نظام اسلامی بهره گیرند.

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۴۳