اجرای نمایشگاه های قرآنی در شهرستان های کرمانشاه

اجرای نمایشگاه های قرآنی در شهرستان های کرمانشاه
رحیم جعفری اعلام کرد؛ نمایشگاه های قرآنی در شهرستان های سرپل ذهاب، هرسین و پاوه اجرا خواهد شد.

به گزارش دفتر تبلیغ و ترویج؛ با انعقاد تفاهم نامه فی مابین  دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ نمایشگاه های قرآن و عترت با هدف حمایت از شهرستان های محروم و جشنواره های محلی با مضامین قرآن و عترت برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: نمایشگاه های شهرستانی قرآن و عترت با هدف حمایت از شهرستان های محروم و جشنواره های محلی با مضامین قرآن و عترت در استان برگزار می شود.

رحیم جعفری با بیان اینکه تفاهم نامه اجرایی ، ٢ طرح قرآنی با معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور فعالیت های قرآنی در مناطق کم برخوردار انعقاد شد افزود: مبلغ این تفاهم نامه ١٩٠ میلیون ریال برآورد شده است.

وی برگزاری ٣ نمایشگاه شهرستانی با موضوع قرآن و عترت با رویکرد هنری و نیز جشنواره ی محلی ویژه مناطق کم برخوردار استان از برنامه های پیش بینی شده در این تفاهم نامه را عنوان کرد.

جعفری با اشاره به اینکه این برنامه ها در دهه آخر بهمن استان برگزار می شود بیان کرد : نمایشگاه در شهرستان های سرپل ذهاب، هرسین و پاوه  محلی در نقاطی از استان برگزار خواهد شد.

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۱