برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های هنری قرآن و عترت روستاهای جنوب کشور در هرمزگان

برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های هنری قرآن و عترت روستاهای جنوب کشور در هرمزگان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های هنری قرآن و عترت روستاهای جنوب کشور در هرمزگان با محوریت آثار هنری هفته قرآن و عترت خبر داد.

به گزارش اداره کل تبلیغ و ترویج؛آ رضا کمالی زرکانی ضمن تاکید بر اهمیت این نمایشگاه گفت : این نمایشگاه با هدف اولویت ترویج و تبلیغ قرآن و عترت ، انتقال مفاهیم قرآن و اهل بیت علیه السلام با استفاده از ابزار اثرگذار هنری و به منظور آشنایی قشرهای مختلف مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان با مقوله هنر در قرآن طراحی و اجرا خواهد شد.

وی در ادامه افزود : این نمایشگاه با حمایت و مشارکت معاونت قرآن و عترت و توسط اداره قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان برپا شده است که بالغ بر ٢٥٠٠ اثر فرهنگی و هنری به این نمایشگاه ارسال شده که پس از داوری ٤٠٠ آثار برتر در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

گفتنی است : این نمایشگاه به صورت منطقه ای و با حضور هنرمندان استان های بوشهر ، کرمان ، کرمان جنوب ، سیستان و بلوچستان ، فارس و هرمزگان در دو شهرستان لار و قشم از تاریخ ١٥/١٢/٩٧ لغایت ١٧/١٢/٩٧ و در شهرستان میناب روستای بازیاری برگزار خواهد شد.

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۵۴