برگزاری اولین دوره مصاحبه تخصصی متقاضیان موسسات فرهنگی قرآن و عترت نجف آباد

برگزاری اولین دوره مصاحبه تخصصی متقاضیان موسسات فرهنگی قرآن و عترت نجف آباد
اولین دوره مصاحبه تخصصی فعالین حوزه قرآن و عترت با حضور مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان سه شنبه ١١ تیر ماه برگزار شد.

به گزارش اداره کل تبلیغ و ترویج؛ اولین دوره مصاحبه تخصصی متقاضیان تاسیس موسسه فرهنگی قرآن و عترت شهرستان نجف آباد  سه شنبه ١١ تیر ماه با حضور مدیر گروه قران و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در  موسسه فرهنگی قرآنی آیت الله حججی برگزار شد .

سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد با اعلام این خبر افزود: این مصاحبه تخصصی برای اولین بار در شهرستان نجف آباد و همزمان با سفر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به شهرستان نجف آباد در حال انجام می باشد.

وی با اشاره به اینکه این مصاحبه به همت مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصقهان انجام شده است؛ گفت : حدود ٣٠ نفر از اعضای هیات موسس موسسات قرآنی شهرستان در این روز مصاحبه می شوند .

حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل و رئیس گروه مصاحبه با متقاضیان تاسیس موسسه فرهنگی قرآن و عترت در استان اصفهان با اشاره به برگزاری مصاحبه تخصصی از متقاضیان تاسیس موسسات فرهنگی قرآن و عترت گفت: جهت سهولت در کار متقاضیان موسسات فرهنگی قرآن و عترت، انجام مصاحبه های تخصصی به استانها واگذار شد که این مصاحبه ها به منظور اخذ موافقت نامه های اصولی برگزار می شود و افراد در صورت احراز صلاحیت لازم و کسب نمره قبولی و پس از طی مراحل قانونی موفق به اخذ پروانه فعالیت خواهند شد.

وی اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی مناسب بتوانیم گام های مثبت و موثری در توسعه و ترویج فعالیت ها و معارف قرآنی برداریم .

۱۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۹

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.